FUDBAL – PODRUČNA LIGA ZRENJANIN: VODEĆI NE POSUSTAJU, BAGLJAŠANI NASTAVILI USPEŠAN NIZ

Grujić sedam puta u mrežu

Veliki preokret dogodio se u Elemiru gde Rusanda igra kao domaćin. Melenčani su već u četvrtom minutu vodili sa 2:0 golovima Aleksandra Škondrića i Ivice Radojeva. Bilo je tako sve do početka drugog poluvremena, a onda Nakovčani rezultat okreću u svoju korist i do pobede dolaze golovima Danila Vukobrata, Danijela Kočiša i Dana Inđića. Kikinđani su na svom terenu bili takođe sigurni, nije ih pokolebao promašen penal, jer su pogotke kasnije dali Vladimir Radivojac i Jovan Čokulov.
ŽFK Banat Bagljaš nastavlja uspešan niz. Penal koji je dosuđen za domaće izazvao je gužvu na terenu zbog čega su isključeni Aleksandar Martinović i Ivica Nenin. Posle toga je Goran Mikić bio siguran sa bele tačke. U drugom poluvremenu Banat se bolje snašao u igri deset na deset i golovima Srđana Radičevića i Marka Pjevčevića došao do nova tri boda.