TEKVONDISTI JOŠ JEDNOM OBRADOVALI

Odličja iz Beograda i Sofije

Takmičari Tekvondo kluba Zrenjanin su sa prvenstva Srbije za kadete i seniore doneli 12 medalja – jednu zlatnu, devet srebrnih i dve bronzane. U ukupnom plasmanu, u konkurekciji 55 klubova, tim koji treniraju Dijana i Slaviša Perić, plasirao se na treće mesto, iza beogradskih klubova Galeb i Azija. U konkurenciji seniora A klasa, plasirali su se na 8. mesto, a u kategoriji seniora B klasa dele prvo mesto sa Galebom. Kadeti (B klasa) plasirali su se na drugo mesto iza Elita iz Inđije.
Zlatnu medalju je osvojio senior Igor Čorba, za srebro su se izborili kadeti Nikola Arsić, Lena Božić, Strahinja Grahovac, Dušan Žugić i Ognjan Kuglić, seniori Dejan Popov, Valentina Milić, Danica Pavićević i Anastasija Grahovac. Bronze su zaslužili David i Filip Vukov.
Na drugim Multievropskim igrama u Sofiji, koje su održane od 21. do 24. marta, srebrnom medaljom okitila se seniorka Danica Petkov, dok se Valentina Milić plasirala na 6. mesto. Kadet Kuglić Ognjan zauzeo je 5. mesto.