ZAVRŠEN TURNIR NA BAGLjAŠU: Trofej za tim Roma Bakardi

Ekipa Roma Bakardi pobednik je turnira u malom fudbalu na Bagljašu, pošto je u finalu bila bolja od tima Moje parče Evrope Sitoprint štamparija (5:0). Kao prvaci, fudbaleri Rome Bakardi osvojili su 200.000 dinara, drugoplasiranoj ekipi je pripalo 100.000 dinara. Trećeplasirana Krajina dobila je nagradu u iznosu od 50.000 dinara.
Organizatori su zadovoljni posetom, a kako je naveo Velibor Mladenović iz organizacionog odbora turnira, publiku je na tribine igrališta u dvorištu OŠ „Petar Petrović Njegoš“ vratio kvalitetan fudbal.
– U poslednje dve godine smo imali manje gledalaca, ali su polufinalne i finalne utakmice bile veoma zanimljive i to vratilo ljude na turnir. Takođe, do sada najveći broj ekipa u mlađim kategorijama, mnogo je doprineo poseti – objasnio je Mladenović.
Prvo mesto u kategoriji pionira osvojila je ekipa Bečkerek, koja je pobedila u finalu ekipu Akademija Bambi. Treće mesto u toj kategoriji osvojili su momci iz tima Čarapana Imsaplet. Pobednici u kategoriji juniora su igrači DSV Transport, koji su trijumfovali nad ekipom Otpisani. Treće mesto pripalo je sastavu Ultra kafe.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Stefan Radić, a za najboljeg igrača Slobodan Rajčević. Najbolji strelac takmičenja je Vlado Zekanović.

Nagrade najboljima uručio je pomoćnik gradonačelnika Zrenjanina Simo Salapura, a Grad Zrenjanin bio je sponzor ovogodišnjeg turnira.