FUDBAL – VOJVOĐANSKA LIGA: ISTOK JEDINSTVO OSTALO U TRCI ZA VRH TABELE

U Botošu bez pobednika

Karađorđevčanima je uvek Borac iz Starčeva bio neugodan protivnik. Pokazalo se to i protekle nedelje, a „bunker” koji su postavili ispred svog gola odolevao je do 84. minuta. Onda je na scenu stupio Zlatko Đorić, koji je centrirao, a Aleksandar Grban je šutirao glavom i doneo tri boda svojoj ekipi.
Drugi put ovog proleća Naftagas nije osvojio kompletan plen. U Botošu Elemirci nisu dali gol, a poslednji put na prvenstvenoj utakmici nisu zatresli mrežu početkom marta prošle godine kada su se sastali sa Slobodom u Novim Kozarcima (3:0). Begej je u pohod na tri boda poveo Slobodan Grbić na startu utakmice. U drugom poluvremenu Milan Mijatović je povećao vođstvo, a pobedu je osigurao Goran Vlaučin.