OSVRT NA SJAJNE REZULTATE: VOJISLAV TRAJKOVIĆ, TRENER RVAČKOG KLUBA PROLETER

Uspešni u svakom pogledu
Rvački klub Proleter je već godinama unazad jedan od najuspešnijih sportskih kolektiva ne samo u Zrenjaninu, nego i u Srbiji. Dominaciju je potvrdio i u godini koja je na izmaku: osvojili su petu titulu prvaka države za redom, a 15. u istoriji kluba. Osim toga, Zrenjaninci su i pobednici Kupa Srbije u seniorskoj i juniorskoj konkurenciji, imaju tri pojedinačna seniorska prvaka države i dva vicešampiona Srbije. Iz redova Proletera su i dva juniorska prvaka države, a veliki broj medalja osvojili su pioniri, ponikli u rvačkoj školi Proletera. Kao kruna došla je bronzana medalja Davora Štefaneka osvojena na svetskom prvenstvu u Las Vegasu gde je izborio i olimpijsku normu. Međunarodne uspehe upotpunilo je drugo mesto Viktora Nemeša na olimpijskim igrama Evrope i njegovo prvo mesto na šampionatu Evrope za rvače do 23 godine. Bila je 2015. berićetna godina u svakom pogledu.