FUDBAL – PODRUČNA LIGA ZRENJANIN: REMI DVA BANATA, GOSTI SLAVILI U SUTJESCI

Rasprava, koškanje i prekid u Aleksandrovu
Utakmica između Borca iz Aleksandrova i Vojvodine iz Bašaida završena je u 34. minutu prvog poluvremena kod vođstva domaćih (1:0). U verbalnu raspravu ušli su napadač domaćih Nikola Đorđević i fudbaler Vojvodine Goran Grujić. Posle kraće prepirke, Grujić je nasrnuo na Đorđevića i pritom ga je uhvatio za vrat, što je glavni sudija meča kaznio direktnim crvenim kartonom. Potom je Grujić napao sudiju, a pridružili su mu se i saigrači, te zbog toga meč nije odigran do kraja.
U odmeravanju snaga dva Banata (iz Čente i Zrenjanina) nije bilo pobednika. Poveli su domaći golom Koste Kojića u 29 minutu, a potom je fudbaler Čenćana Slobodan Eskić u 62. minutu postigao autogol te je rezultat poravnan -1:1. Srđan Raketić je u 73. minutu pogodio gol protivnika i ponovo doveo domaće u vođstvo, a bod Zrenjanincima je obezbedio Đorđe Raičević u prvom minutu nadoknade vremena.