FUDBAL – VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK: OMLADINAC FAM GOSPODARI NA ČELU TABELE

Kondić doneo radost Botošanima

Posle četiri kola šest ekipa još nije poraženo, ali samo Omladinac FAM ima sve četiri pobede i sa 12 bodova zauzima prvo mesto na tabeli. Botošani su slavili u Vojvodi Stepi gde su golom Danila Kondića u 57. minutu savladali domaću Crvenu zvezdu (1:0). Niz nepobedivosti fudbaleri Omladinca pokušaće da nastave u narednom kolu kada će snage odmeriti sa BAK-om.
Elemirski Naftagas je sa gostovanja u Banatskom Velikom Selu doneo bod. Povela je Kozara posle četvrt sata igre, a strelac je bio Duško Čudanov. U poslednjem minutu prvog poluvremena Miljan Milivojev je izjednačio iz slobodnog udarca. Iako je Naftagas imao još nekoliko povoljnih prilika za gol i pobedu, do kraja meča rezultat nije promenjen.