Novi poraz Radničkog

U 11. kolu srpske lige Vojvodina, Radnički Zrenjanin je na svom terenu poražen od ekipe Bratstvo 1946 iz Prigrevice rezultatom 0:1. Pobedonosni gol gosti su postigli u prvom minutu drugog poluvremena, a strelac je bio Ognjen Šveljo. Ubrzo su Prigrevčani imali priliku i da povećaju vođstvo, ali je penal koji je izveo Srđan Vuković odbranio golman Radničkog Nemanja Radović.

rsz_radniccki_zr_bratstvo_5 rsz_radniccki_zr_bratstvo_4 rsz_radniccki_zr_bratstvo_3 rsz_radniccki_zr_bratstvo_2 rsz_radniccki_zr_bratstvo_1
Radnički tada kreće u napade: stvorio je dve-tri prilike za gol, ali bez rezultata.
Bio je to šesti ovosezonski poraz Zrenjaninaca, koji su ostali na deobi poslednjeg mesta na tabeli sa Crvenom Zvezdom.