ODBOJKAŠICE KLEK MD ZRENjANIN SAVLADALE JEDINSTVO IZ STARE PAZOVE

Rezultat raduje, igra ohrabruje

Niko nije mogao ni da pretpostavi da će Klek MD Zrenjanin najbolju utakmicu u sezoni odigrati u 14. kolu Super lige protiv favorizovanog tima Jedinstva iz Stare Pazove. A desilo se upravo to – na radost odbojkašica i navijača. U sjajnoj atmosferi Klečanke su u Kristalnoj dvorani slavile rezultatom 3:1 (25:14, 25:18, 22:25, 25:15).
Već prvi set, koji je pripao domaćem sastavu, nagovestio je da su izabranice trenera Pavlovića rešene i spremne da po svaku cenu dobiju meč protiv trećeplasiranog tima. U prva dva seta sve je polazilo za rukom domaćem timu, kapitenka Nevena Džamić bila je posebno inspirisana, odlično je servirala Sofija Deurić. Nataša Savović i Sara Vojnić-Purčar bile su sjajne u napadu, a libero Mirjana Zubac u odbrani.