SRPSKA LIGA VOJVODINA BEČEJ ODNEO BODOVE IZ ZRENJANINA

Domaći nisu iskoristili šanse

Gol nas nije hteo, iako smo imali mnogo prilika da postignemo pogodak. No, idemo dalje, nema predaje jer imamo jasne ciljeve – rekao je Darko Tošić

Fudbaleri Radnčkog su u 17. kolu poraženi od Bečeja na svom terenu rezultatom 0:1. Zrenjaninci su dominirali tokom većeg dela utakmice, ali su gosti ipak odneli sva tri boda iz Zrenjanina. Gol za Bečejce dao je Petar Ilić u 47. minutu, a sedam minuta kasnije njihov igrač Adis Kurteši dobio je drugi žuti karton. Morao je da napusti teren, pa je Radnički ostao sa igračem više.
Stvarali su domaći šanse, pa se činilo da će crveno–crni uspeti da izjednače, ali strelci nisu bili raspoloženi. Odlične prilike imali su Nikola Krstinić, Mehmed Avdić, Miljan Milivojev, Žarko Matić, ali je ostalo 0:1 za goste.