TENISERI GALEBA ZAPAŽENI NA JAKIM TURNIRIMA

Luka i Zoran hitaju ka vrhu
Mladi teniseri Galeba uspešno se nadmeću na domaćim i međunarodnim takmičenjima, pa se u Zrenjanin redovno vraćaju sa trofejima.
Trinaestogodišnji Luka Jovanović je na Letnjem prvenstvu Srbije za tenisere do 14 godina bio najmlađi polufinalista. On je u borbi za finale izgubio od drugog nosioca Olivera Sabo Raca iz Subotice, koji je na listi Teniskog saveza Srbije (TSS) drugoplasirani, dok je Luka treći u toj konkurenciji. Državno prvenstvo održano je na terenima TSS u Beogradu od 27. maja do 1. juna.
Zoran Ludoški osvojio je u dublu međunarodni turnir u Bitolju. On je, sa partnerom Brankom Đurićem iz Beograda u finalu savladao tenisere iz Bugarske sa 2:0 (6:1, 6:2). Zoran je nastavio da niže uspehe na internacionalnim turnirima, budući da je početkom maja u singlu osvojio turnir u Prokuplju, koji je takođe na evropskom kalendaru za mlade igrače. Ovaj dvanaestogodišnji teniser drugi je na listi do 12 godina, a 21. je na listi TSS u konkurenciji do 14 godina.