FUDBAL – SRPSKA LIGA VOJVODINA: ČASNO PROTIV LIDERA

Runjevac strelac za Radnički
Radnički je u 8. kolu poražen u Bečeju od lidera prvenstva rezultatom 2:1. Već u 4. minutu domaći su poveli golom Miloša Savanovića, a Stefan Šormaz je duplirao prednost. Pogodak za crveno–crne dao je Jovan Runjevac u 47. minutu utakmice.
Zrenjaninci su igrali bolje nego na prethodnim mečevima, što može da ohrabri trenera Predraga Kandića pred naredne susrete. Raduje i lakši raspored do kraja prvog dela šampionata. U narednom kolu Zrenjaninci u subotu, 9. oktobra, dočekuju Tisu iz Adorjana. Utakmica počinje u 15 časova, a ulaz je slobodan. Tisa je na 14. mestu sa šest bodova, dok je Radnički na poslednjoj, 16. poziciji, i ima tri boda.
Radnički: Bačko, Novevski (Bačvanski), Bjelica, Jovanov, Turkulj (Ćušić), Runjevac (Kovačević), Čigoja, Ilić, Gajilović, Nešović (Vulić), Krstinić.